1799.00 Kč

Skluzavka dětská 3m, S-line Zlín

  Dům, dílna a zahrada

Prodám skluzavku 3m (2990mm) NOVÁ. Barva dle dohody. (s improvizovanou vodní přípojkou) Délka: 290cm, šířka: 33cm. Optimální výška platformy: 150 cm. Zdarma po dohodě doprava do Zlín, Holešov, Bystřice p.Host., Hranice na Mor., Odry, Fulnek, Bílovec, Ostrava.

 Publikováno:

15/05/2018

 Upraveno:

07/02/2019

 Region:

Zlínský

 Město:

Zlín

 Adresa:

Ševcovská Ul. 2673

 Zobrazeno

483
Užitečné informace

  • Pokud chcete zveřejnit osobní nebo firemní inzerát, můžete jej publikovat po registraci. V případě že nenajdete vhodnou sekci pro zveřejnění, umístěte jej do kategorie "Nezařazeno" a kontaktujte administrátora.
  • Osobní inzerce je zdarma, publikována je po dobu 30 dnů. Zrušit inzerci je možno po přihlášení, nebo odkazem, který jste obdrželi emailem. Pokud není uložení inzerátu v termínu 30 dnů prodlouženo, je inzerát vyřazen z databáze!
  • Produkty preferovaných e-shopů "HobyNářadí.cz, Print-studio.cz je možno objednat s dopravou zdarma do výdejního místa ve Zlíně. Poptávku dopravy zdarma libovolného produktu preferovaného e-shopu proveďte vložením kódu produktu nebo odkazu na výrobek do sekce "Poptávka. Po zadání poptávky budete kontaktováni prodejcem..."
  • Obecné info: Tyto stránky se nikdy nepodílejí na žádné transakci a nezabezpečují platby, přepravu, záruční transakce, poskytují služby "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejce".

 Osoba

 Tel.: 603446143

 Region: Zlínský

 Město: Zlín

Kontaktovat prodejce